| Adiţu_Adi_1995 a întrebat:

Deci am descarcat gta san andreas si nu imi merge cand intru in el imi apare "gta_sa.exe has stopped working". De ce va rog sa ma ajutati cat mai rapid. multumesc! Pana sa reinstalez Windowsul gta san andreas mergea perfect

5 răspunsuri:
| alexxino a răspuns:

Incearca sai schimbi crack-ul jocului asa am facut eu si a mers cauta pe google crack pentru gta sa

| Jipa95 a răspuns:

Este de la joc, cauta altul mai bun. Se pare ca are multe erori cel luat de tine.

Bft!

| Adiţu_Adi_1995 explică (pentru Jipa95):

Am 3 gta sa diferite, toate cu aceeasi problema straight face

| Corobana_Stefanel_1990 a răspuns:

Windowsul nu-i original la fel am patit cu minecraft!

| Adiţu_Adi_1995 explică (pentru Corobana_Stefanel_1990):

De 2 ani folosesc acelasi windows si e prima data cand face asta straight face