| Sandu_Daniel_Dan_1999 a întrebat:

Am o problema cu pc-ul..am 2 hard diskuri pe el bagate intr-o magistrala..si cand il porenesc imi zice: reboot and select proper boot device...
Cred ca nu stie pe care sa il ia sa porneasca. apropo am doua windosuri pe ele unu cu windows si unul cu win 10...si nu stiu cum sa fac...
Dau funda

Răspuns Câştigător
| Santo2190 a răspuns:

E ceva normal ce ai vrea sa faci? el are de ales doua windowsuri, seteaza eventual din bios la principal first hard disck sau ceva gen