| XxMalinutzaxX a întrebat:

Am o problema cu pc-ul. Cand vreau sa intru pe webkinz apas pe butonul intrare, imi scriu numele de utilizator, parola si dau enter. Tot astept dar pana la urma imi arata totul verde. De la ce poate fi? Nu am probleme cu calculatorul.

Răspuns Câştigător
| PhoeniXman a răspuns:

Ai flash player instalat? daca nu intra aici si instaleazal http://get.adobe.com/flashplayer/ pentru a-ti merge orice joc flash in browser.

1 răspuns:
| YoPOFOleTz a răspuns:

Si mie mis e intampla trebuie sa dai de multe ori click ca nebuna pe img aia verde crede-mawinking