| FlAiser a întrebat:

Am o problema la webkinz world cand apas pe intrare imi apare sa scriu contul si parola dupa ce le scriu apas intra in joc si pot sa astept un an ca nu ma baga in joc daca vreau sa ma joc trebuie sa fac cont nou.

Răspuns Câştigător
| DdDiX a răspuns:

Este ceva legat de browsere. Daca folosesti Mozzila sau Chrome nu merge (asa patesc si eu) de aceea evit sa ma joc pe acestea. Incearca sa intrii de pe Internet Explorere si vezi ca merge. Se incarca foarte repede si nu ai nicio problema.:*
Anunta'ma daca a mers:*

| FlAiser explică (pentru DdDiX):

Ai vreun cod? aa si a mers

| DdDiX a răspuns (pentru FlAiser):

Nu. Nu am niciun cod. Dar ca sa fii dragut: funditahee hee?

| FlAiser explică (pentru DdDiX):

Aa da

| DdDiX a răspuns (pentru FlAiser):

" aa da"... dar tot nu ai datwinking... data viitoare nu mai astepta sa te ajute cineva daca tu spui ca dai fundita si nu dai

| FlAiser explică (pentru DdDiX):

Is cam uituc azi nu stiu ce am azi m-a trimis mama la magazin si cand am ajuns nu stiam ce sa cumpar

| DdDiX a răspuns (pentru FlAiser):

laughing se mai intampla stai linistit mersi oricum :*