| lovelessAlex24 a întrebat:

Am o problema cu Skyrim-ul.Am PC cam praf si nu-mi merge foarte bine, dar cu rezolutie 800x600 si restul la cele mai "'low" setari si-mi mergea cat de cat bine, in 30 FPS.Dar in ultimul timp, imi da crash dupa nici macar un minut.Am avut un mod sau doua,dar le-am dezinstalat si totusi, inca imi da crash.La Fallout New Vegas n-am astfel de probleme.Si au fost unele momente cand ma asteptam sa dea crash(cand calatoream de la BT in Mojave,cand omoram un grup de Deathclaws cu un Fat Man etc). Deci, ce credeti ca as putea sa fac ca sa nu-mi mai dea Skyrim-ul crash?

1 răspuns:
| Ironwin a răspuns:

Incearca sa il cureti de praf, este posibil sa se incalzeasca excesiv si de acolo sa ai probleme.