| RedForest a întrebat:

Am o problema cu yahoo messenger! De 2 zile nu ma pot conecta pe nici un id, apas sing in, apare fata aceea zambitoare si dupaceea revine la fereastra aceea cu userul si parola. Pe mail ma pot loga dar pe yahoo messenger nu.

P.S am reinstalat messengerul, antivirus nu am si am incercat mai multe conturi si nici unul nu a mers.

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

E problema de la yahoo, un messenger vechi si de proasta calitate dar isi revine in cateva zile, foloseste skype care e mult mai bun si raspandeste vestea prietenilor tai sa se alature. Eu am renuntat la yahoo din cauza asta ai facebook, skype la ce mai vrei yahoo nu prea are rost sa il mai folosesti.