| Man_Rapp_1997 a întrebat:

Am o problema
De curand mi-am deschis un server de CS 1.6 Respawn
Si problema este ca:
Cand intru pe server imi arata meniu de arme(Ca da aleg arme)
Dar apoi nu pot sa mi-l reactivez,gen cum este pe alte servere scrii doar /guns in chat si il ai reactivat
Cum pot rezolva problema, nu vreau sa schimb addons,
Ajutati-ma, va rog. big grin

Răspuns Câştigător
| AlexCiobi a răspuns:

Nu am avut sv de respawn
Dar sunt 2 variante
1. Pluginul de arme nu este bun deoarece nu are comanda /guns
2. Poti incerca sa gasesti pluginul de /guns si sa il bagi in sv
Stiu si eu poate comanda /guns face parte dintr-un alt plugin ar trebui sa incerci sa cauti pluginul

1 răspuns:
| Luchyano a răspuns:

Reddevil.rangfort.ro cel mai tare sv de cs1.6 ( mod respawn)