| attack123 a întrebat:

Salut Tpu.De curand am luat un addons de cs pentru un server de zombie iar cu el vreau sa deschid un server.dar inainte de asta vreau sa vad ce si cum..sa mai schimb cate ceva de pe addons si sa il testez.adica sa testez serverul tinandul deschis cu pc meu.Va rog spuneti-mi si mie cum fac asta...dau funda.happy

2 răspunsuri:
| Gangaster a răspuns:

Pentru a tine un server de cs deschis ai nev de host si pentru a mai schimba prin addons cauta si tu pe net niste addonsuri pentru zm si vezi care iti place! funda?