| strigoiul99 a întrebat:

Salut TPU,am o problema,eu acum cateva luni mi-am cumparat jocul The Sims 2, iar de fiecare data cand il instalam in PC imi cerea un cod de instalare din 20 de cifre si litere amestecate,codul era pe cutia de la joc,insa maicamea a aruncat cutia in care aveam CD-ul si nu mai am acel cod,va rog ma puteti ajuta cumva,imi trebuie codul,am cautat zeci de minute pe internet dar nu am gasit codul bun,va rog, dau fundita doar la raspunsul correct.

1 răspuns:
| Tudy000 a răspuns:

Sal incearca sa vezi un cod de aici Serials.ws este plin de coduri pentru sims 2