| XBlackShadowX a întrebat:

am o problema foarte mare.Deci,sa va spun:joc Castle Clash pe android si as vrea sa cumpar gems.Ideea e ca am 17 ani si nu am card de credit, debit sa pot sa cumpar. dupa cum stiti poate, google play gift card merge doar is US.Am bani de buzunar o gramada,si nu stiu cum as putea sa fac,prin metode legale, folosind banii de buzunar, sa cumpar gems. Daca puteti sa ma ajutati, as fi foarte recunoscator.

Răspuns Câştigător
| edit28 a răspuns:

Gaseste un prieten cu card, dai banii in mana si el iti da bani de pe card.