| IL03ELO a întrebat:

Am si eu o intrebare legata de jocul "Clash Of Clans". O sa spun de la inceput ca il am instalat pe un dispozitiv ce are ca sistem de operare Android. A trecut cam un an de cand joc si am decis sa imi cumpar cateva gems. As dori sa imi spuneti cum as putea sa le cumpar fara sa folosesc un card de debit sau de credit. Am auzit la un prieten (Doar auzit, nu testat) ca pot cumpara un cod PaySafe (Ex: De 25 de lei) si il introduc in locul unui card cand selectez cumpara si daca de exemplu este de 25 de lei iar eu selectez 16, 49 lei, restul de bani imi raman in acel cod PaySafe. Este adevarat ca restul de bani raman? Si este adevarat ca pot plati prin PaySafe? De-asemenea, am gasit ca pot introduce in Gift-Card in valoare de o anumita suma. Aceste Gift-Card-uri le poti face descarcand aplicatii precum FreeMyApps sau AppNana, faci puncte si iti cumperi acele Gift-Card-uri. Aici am doua intrebari: Aceste Gift-Card-uri de la aplicatii sunt doar in dolari sau euro, iar jocul este in RON, le pot folosi? Si a doua intrebare: Cum pot face altfel rost de aceste Gift-Card-uri? Daca aveti un raspuns la orice intrebare de mai sus sau stiti alta modalitate de a face rost de gems va rog sa imi raspundeti. Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat