| XBlackShadowX a întrebat:

Salut TPU,de o vreme mă tot bate gândul ca,având ceva bani de buzunar strânși,să cumpar o aplicație de pe Google Play.Ei bine,cei care va pricepeți, știți povestea.Nu există gifrcarduri GP în România,iar google nu accepta PaysafeCard ca modalitate de plata. Așadar, singura modalitate ramane cardul de credit/debit/ce.o fi.Pe de altă parte, eu sunt minor(15 ani). Știți cumva cum aș putea să rezolv problemă asta(adică să reușesc să bag bani pe google play cu banii mei de buzunar?)
Mulțumesc anticipat,orice ajutor cu privire la intrb principală,banii pe google,sau la cum să bag baninpe cârd și după pe GP,este binevenithappy
Funda pentru un răspuns formulat corect, clar și concis.Deasemenea să și ajute.

1 răspuns:
| Gogoasa24 a răspuns:

Ia aplicatia piratata tot aia este si google play o recunoaste ca si cumparata