| serioussam2 a întrebat:

Am o problema in legatura cu Serious Sam 2.
Deci il pornesc si imi apare un ecran gri cam dupa vreo 5 secunde dispare si jocul nu se porneste.Va rog din suflet ajutati-ma
Procesor:AMD Athlon 3200+
Video Card:NVIDIA Geforce 6800
RAM:1, 25 GB
Monitor:Samsung SyncMaster 700p

1 răspuns:
| AdyHytPower a răspuns:

Depinde poate placa video nu rezista si nu accepta jocu sau poti incerca sa iei alt Sam 2 dar daca e pe CD original nu e de la joc si doar de la placa video desi s-ar putea sa nu fie instalat corect incerca sa il reinstalezi| bafta sper ca te-am ajutat daca iti este de ajutor da-mi fundita