| Perfectu a întrebat:

Va rog, ajutati-macrying. Gasiti-mi si mie placa video pentru PC-ul asta:Windowsbig grinREAM-VISTA Sistem manufacturer:NVIDIA System model:AWRDACPI Procesor:AMD Athlon(tm)64 3200+ 2GHZ.Stiu ca placa video se numeste GEFORCE 6200 TURBOCACHE TM, am cautat-o dar nu mi-a dat nici o placa compatibila cu windowsul meu nou...Multumesc pentru ajutor!

Răspuns Câştigător
| TheBlackAng3l a răspuns:

Ia programul 3D Chip si iti gaseste automat, funda? big grin