| TudorVladimir a întrebat:

.. am o problema la calculator. cand vreau sa intru pe metin imi zice ceva de grafica 3D. cine ma poate ajuta? dau Funda.

9 răspunsuri:
| SisMusic a răspuns:

Ai placa video prea slaba!

| TudorVladimir explică (pentru SisMusic):

... pai acum 1 luna mergea

| SisMusic a răspuns (pentru TudorVladimir):

Sau in cel mai rau caz poate ai un virus pe care anti-virusul nu il detecteaza si iti afecteaza placa video!

| TudorVladimir explică (pentru SisMusic):

Nu cred ca doar ce am reformatat calculatorul

| SisMusic a răspuns (pentru TudorVladimir):

Sa stii ca uni virusi raman si dupa ce reformatezi calculatorul sau reinstalezi Windosul! Am patit-obig grinbig grin

| uNNN1k0lL a răspuns:

Salut! Dăi pe conving, schimbăi grafica, dai pe 32 bitz să se vadă mai bine. Apoi bifează run full scren şi dacă nu merge nici aşa reinstalează metinul!
Succes! Salut!

| RoberTBaaH a răspuns:

Fff simplu! Dai pe metin2 "Open File Location" si du-te la config. De acolo iti poti schimba grafica si o sa mearga! Fundita?big grin

| Paynder a răspuns:

Ai driverele instalate la placa video?