| VasileIon32 a întrebat:

am o problema la Counter Strike. Vreau sa fac un demo, scriu in consola "record XXX" si dupa scriu "stop", cand ma duc in folder sa ma uit la demo, aleg un progam pentru video-uri si acela imi zice ca nu poate citi acea fila. Imi puteti spune de ce nu citeste fila? P.s Programul este Windows Media Player, am incercat si cu BS Payer si la fel.

Răspuns Câştigător
| PrunaPătrată a răspuns:

Nu, odata ce ai facut demo-ul, scrii in consola "playdemo NUMELE" si el va porni ( fara " )

1 răspuns:
| Ciubuc_Fratele_1997 a răspuns:

Frate, scrii in consola playdemo numeprespectiv.dem si va porni demo. daca vrei sa dai la altu sa vada demo ii dai fila acea alba cu numele playerului filmat