| maxbet a întrebat:

Am o problema la cs,un admin mi-a dat un fel de destroy,la care cand intru intr-un server, imi arata ca "connection server timed out" (la orice server) Am dat reinstal lacs de 2 ori si tot nu imi merge (Steam On) Multumesc mult!

2 răspunsuri:
| Nuimicitinumele a răspuns:

Pai din moment ce ai reinstalat cs-ul ar trebui sa mearga. dezinstaleaza cs-ul (sau toate cs daca ai mai multe) si instaleaza-l iar. ar trebui sa mearga. sau sterge si instalerul si ia-l iar de pe net

| maxbet explică (pentru Nuimicitinumele):

Eu am steam happy Si in plus am dat multe rr. Tot nu merge.