| lepoartcev a întrebat:

am o problema la Far Cry 4. Cand intru in meniu/setari se face ecranul negru (dar nu se face ecranul complet negru, ca si cum ar "trepida", dar sunt momente in care se vede destul de putin ecranul). L-am dezinstalat si l-am instalat iarasi, dar tot nu a mers. Ce ar trebui sa fac?

1 răspuns:
| KeNNT3D a răspuns:

Salut. Incearca alta crack, sau downloadeaza-l de pe at site.
2. Scrie pe net far cry 4 black bars fix, poate 'acest fixer' sa zic asa poate onsa iti rezolva probema de la joc. Succes.