| catalin231998 a întrebat:

Mi-am cumparat GTA 4 original si l-am instalat. Intru in el apare introducerea si dupa se face ecranul negru. Cum rezolv problema. Nu este din cauza calculatorului ca l-am avut si piratat si a mers.

2 răspunsuri:
| zoltan119 a răspuns:

Da click dreapta pe icoana de la joc, da pe compatibility si bifeaza pe run as administrator.

| Skullduggery a răspuns:

Asigura-te ca l-ai instalat cum trebuie, iar daca l-ai avut piratat, fi sigur ca nu mai ai nici un fisier din jocul piratat.
Daca tot nu merge, eu zic sa il instalezi pe alt calculator sa verifici daca nu este cumva de la CD.

Sper ca te-am ajutat!