| Alin28 a întrebat:

Cand intru intr-un joc de pe laptop nu mi se vede ecranul complet; ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| AleCSanDruCF a răspuns:

Incearca sa umbli putin la setari, maxi exact la rezolutie daca laptopul e conceput pentru o rezolutie de 1366x768 cum sunt majoritatea ar trebui ca si jocul sa ruleze pe aceeasi rezolutie. Multa bafta!

1 răspuns:
| Dimitrix a răspuns:

Daca rlezi jocul pe o rezolutie mai mica decat cea a laptopului tau atununci o sa vezi o mica iconita in stanga jos a ecranului cu numele placi video (ala este driverul) dai clic dreapta --> graphic options --> fullscreen no border (cel putin asa imi apare mie) sau poti rula jocul pe rezolutia maxima.