| JasSPerR a întrebat:

Am o problema la instalarea jocului : Call of Duty Modern Warfare 3, urmez toti pasi corect instalez primul cd il deschid pe al doilea corect asa cum trebuie dar cand dau ok pentru inserare cd 2 nu mi se accepta comanda ramanand casuta cu insert cd 2 prezenta fara a se continua instalarea! Va rog ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| AlecsRvaSpunePa a răspuns:

Posibilitati : Daca ai doua unitati optice baga ambele CD-uri. Daca ai decat una, in momentul in care iti cere CD2 pur si simplu scoti CD1 si bagi pe al doilea.Nu merge nici asa? Fa 2 imagini ISO cu deamon tools si le instaleaza automat.Cand iti cere CD2, deschizi deamon tools si selectezi imaginea CD-ului 2.Problema la tine e ca nu faci ceva corect si kit-ul de instalare nu gaseste calea spre CD2.Cel mai simplu e sa faci imagini ISO. Sper sa te ajute!

| JasSPerR explică (pentru AlecsRvaSpunePa):

Am incercat ambele metode, am pu ambele cd-uri in daemon tools, si acelasi raspuns le-am pus pe rand apoi primul cd 1 apoi l-am scos si am inserat cd 2 dar nimic, probabil ca are jocul ceva. o sa descarc o alta versiune si sper ca de data asta sa mearga! Multumesc pentru raspuns!

| AlecsRvaSpunePa a răspuns (pentru JasSPerR):

Imi pare rau ca nu te-am putut ajuta mai mult.Bafta in continuare!

3 răspunsuri:
| Apo_Mihai_1984 a răspuns:

Salut!
Aceeasi problema am avut o si eu. Am montat imaginea celor 2 cd-uri si tot imi cerea CD2. Am demontat ambele imagini (de pe cd-1 si a luat info, deci nu mai era nevoie de el) si am montat doar cd 2. Sper sa-ti mearga!