| CuceritorulXX a întrebat:

Salut tpu.Am o problema la jocul league of legends...imi da o eroare dupa instalarea jocului zice cam asa
Nu sa reusit incarcarea direct3d ce trebuie sa fac.Cel mai bun raspuns funditaa

4 răspunsuri:
| Borderline a răspuns:

Daca ai spune ce placa video ai, ram, procesor, ne-ar ajuta mult. Intre timp incearca: http://www.youtube.com/watch?v=jD4FaVjXbTQ
Si incearca si sa-ti faci update la drivere, daca nu stii ce drivere sa iei foloseste progamul Driver Genius.

| Borderline a răspuns (pentru Borderline):

Woah, m-am grabit cu raspunsul acum am vazut ca de fapt video`ul acela e fake. Downloadez ceva si imi merge greu youtube.
Alt video: http://www.youtube.com/watch?v=AWO3hd2hwpE

| Dragos12345890 a răspuns:

Poate e din vina faptului ca mai ai un alt joc pornit sau incearca sa intrii din lol.launcher.admin, sper ca te-am ajutatwinking

| Leon2293 a răspuns:

Incearca sa instalezi Direct X 11 sau 10, Logic adica scrie,, direct3d" deci instaleaza-ti DirectX big grin