| DraGfirE a întrebat:

Am o problema la jocul metin2ro azi pe la ora 4 a inceput sa imi apara o eroare "?" si nu stiu ce sa ii fac am reinstalat jocul si nimic ce sa fac ca sa scap?(Oricum maine reinstalez windowsul dar na vreau sa joc si azi)

2 răspunsuri:
| мямιѕтєяισѕ a răspuns:

Depinde eroare la joc poate sa fie de la iei uneori mai inchide sv nu tr sa reinstalezi windosul asteapta 1 zi si daca nu merge uitate la setari

| DraGfirE explică (pentru мямιѕтєяισѕ):

M-am lasat de metin2ro de mai demult dar vroiam sa stiu dar am rezolvat, o trebuit sa sterg jocul si hackurile de metin2.