| Sprike a întrebat:

Am o problema la jocul stick run de pe facebook!
L-am jucat de foarte foarte ( forate x 100) mult timp si acuma cand intru pe pagina de facebook ca sa il joc ma pune sa descarc update_flash_player.
L-am descarcat,I-am dat run si imi da crash la pornite, in schimb am incercat sa imi dezinstalez Adobe flash player ( ultima versiune) si l-am instalat din nou si tot nu mere!
Ce pot sa fac! Rasp bun primeste funda!

1 răspuns:
| Antyss08 a răspuns:

Mai simpul precedează așa:
Du-te la panoul de control, Sistem și securitate, iar jos este Flash Player și faci update de acolo.