| Ralucka_7047 a întrebat:

Incerc sa intru la oras pe site-ul ladypopular.ro, dar mereu imi apare ca nu am adobe flash player dar eu il am instalat. Ce pot face? Am incercat sa il dezinstalez si sa bag alta versiune, dar tot asa imi apare. Cine ma ajuta primeste fundita! Multumesc, pa-pa!

Răspuns Câştigător
| PurpleAngel13 a răspuns:

Probleme este ca joci cu internet explorer am avut aceeasi problema.la mine nu mergea nici garderoba...trebuie sa joci cu mozilla spre ca ti am fost de ajutor

3 răspunsuri:
| PurpleAngel13 a răspuns:

Multumesc pentru fundiakiss

| CriCri a răspuns:

Mi se mai intampla si mie.mai ales ca eu reinstaez windouswl de foarte multe orisi trebuie sa il instalez iar, si iar.Nici eu nu reusesc din prima cand incerc. Dar apoi vine tata si rezolva totullaughing

(imi pare rau dar nu te pot ajuta, totusi mersi pentru sitelaughing )

| Izadora a răspuns:

Tot aceeasi problema am avut si eu dar eu am jucat pe internet explorer si acum joc pe google crhome. Sper ca te-am ajutat!