| IAliveInHell a întrebat:

Am o problema la minecraft 1.7.2 cand intru pa multiplayer ma bag pe multe servere tot de 1.7.2 si imi apare "Failed to login:Invalid session (Try restarting your game)"...hai ca poate la un server 2..sau daca-s inchise dar la toate face asa.
Funda!+vot

Răspuns Câştigător
| LaurSwat a răspuns:

Hehe pai tu il ai piratat. Majoritatea serverelor bune sunt protejate impotriva untilizatorilor de minecraft piratat. Dar stai linistit, uite aici o lista cu servere foarte bune pe care poti juca si tu:

http://minecraftserverlijst.nl/crackedlijst.htm

Pe unele joc si eu, bafta!

7 răspunsuri:
| LaurSwat a răspuns:

Daca vrei sa ne complicam asa mult eu iti fac acum si un server cu moduri pentru minecraft, cracked. Nu ai de ce sa te complici asa mult cand ai asaaa multe servere cracked...

| SasNetRomania a răspuns (pentru LaurSwat):

Cine a zis de servere? eu l-am ajutat sa ii mearga jocul nu sa faca server.

| LaurSwat a răspuns (pentru SasNetRomania):

Si eu i-am dat o solutie mult mai usoara. Nu trebuie sa devenim aroganti... uh

| SasNetRomania a răspuns (pentru LaurSwat):

Ce solutie? o lista cu servere? el are problema la client.
fie ca il are piratat sau original tot eroarea aia o sa aiba daca nu are java si instalat corect........nu vad ajutorul tau.
in fine nu conteaza asta, sper sa rezolve

| LaurSwat a răspuns (pentru SasNetRomania):

Esti doarte incapatanat si arogant laughing incerci sa te dai mare... off topic, incearca sa schimbi asta la tine, nu te va duce prea departe in viata.

On topic, poate incerca ambele variante, daca e neaparat nevoie sa joace pe servere legit atunci poate folosi metoda prezentata de tine, eu doar nu am vrut sa il umplu cu prea multe detalii happy. Succes!

| IAliveInHell explică:

Mi-ai mai raspuns la niste intrebari in care ziceai ca trebuie sa fac vizibile folderele..si cand te-am intrebat cum ai inceput sa te crispezi...

| IAliveInHell explică (pentru LaurSwat):

Imi dai skype sa jucam impreuna? (daca vrei)