| flavius1999 a întrebat:

am o problema la minecraft, atunci cand pornesc jocul imi apare o eroare cu "Could not create the Java Virtual Machine."
Ce e de facut?

4 răspunsuri:
| cristy24 a răspuns:

Ai incercat sa reiinstalezi java? Sau ai dat Force update? Daca nu fa-le... Funda?

| moldo88 a răspuns:

Singurul lucru pe care trebuie sa il faci e sa dezinstalezi java si sa instalezi o versiune mai vechewinking

| flavius1999 explică (pentru moldo88):

Am facut asta dar tot nu merge

| kita1235 a răspuns:

Nu ai instalat bine minecraftul sau java, ia minecraftul de pe site-ul www.minecraft-romania.ro