| HeadShot12 a întrebat:

AM o problema...La unele jocuri, cand invart caracterul merge pe secvente, intr-un fel....Adica nu merge fluent,nici nu se blocheaza.E ca si cum atunci cand invart camera in stanga sau dreapta nu o fac dintr-o data, ci din bucati!
Aveti idee de ce?(AM un pc bunicel)

Răspuns Câştigător
| SecretColors a răspuns:

Este de la placa video deoarece placa ta video e putin mai slaba de cat cere jocul si atunci intervine un bad fps(cadre pe secunde slabe) de aia iti merge asa(daca vrei sa iti mearga mai cursiv cumparati o placa video si ai sa vezi.Bafta la gamingwinking

2 răspunsuri:
| cataswat a răspuns:

Încearcă să pui jocul totul pe cerințele LOW iar apoi încearcă. Normal trebuia să se rezolve...

| traxter a răspuns:

E din cauza PC-ului.Nu suporta jocul.Vezi mai intai ce cerinte de sistem are jocul.
Mai poti sa dai la grafica si la toate alea sa le pui la cel mai mic nivel.