| sandryn89 a întrebat:

Am o problema legata de adresa de e-mail Yahoo! De cateva zile cand vreau sa intru pe id-ul meu imi apare fereaastra cu intrebarea de securitate ("Where did you spend your honeymoon?") Evident, raspunsul nu il mai tin minte, si adresa alternativa de e-mail este una veche (la kappa.ro) care nu mai este valabila, nu mai merge sa intru pe ea. Este vreo sansa sa schimb adresa alternativa cu alta noua sau sa introduc numarul meu de telefon pentru confirmarea unei noi parole? Pe scurt, e vreo sansa sa mi recuperez parola?

Va multumesc!
SANDRIN

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://help.yahoo.com/......?/kb/index

Pe acest site nu mai stiu exact pentru ca si eu am cautat destul de mult
trebuie sa completezi un formular

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din nefericire daca nu iti merge nicu una dintre aceste optiuni trebuie sa trimiti un email celor de la yahoo dupa ce coplectezi un formular in care sa le spui care este problema si sa ii rogi sa faca o investigatie

Sau sa astepti 24 de ore fara sa te logezi deloc pe account mie asa mi-au spus

| sandryn89 explică (pentru anonim_4396):

Multumesc! Si eu credeam ca asta ar fi singura varianta, poti sa-mi dai un link unde pot sa le trimit mail?

| anonim_4396 a răspuns (pentru sandryn89):

Http://help.yahoo.com/......?/kb/index

Pe acest site nu mai stiu exact pentru ca si eu am cautat destul de mult
trebuie sa completezi un formular