| alexfotbalpoli a întrebat:

TPU, cand intru pe yahoo mail imi cere id si password de la mess, normal pana aici, apoi dau sign in si dupa imi zice sa raspund la o intrebare : Where did you spend your honeymoon? - Am zis Paris si mi-a zis ca nu e bun, am zis Italy a zis ca nu e bun, mi-a blocat contul 12 ore, e a 2-oara, cum fac sa intru si eu la yahoo mail?

1 răspuns:
| Mihaitza009 a răspuns:

Cand ai facut acel id de mess te-a pus sa raspunzi la o intrebare ei bine tu ai ales intrebarea cu "where did you..." si ai pus un raspuns la nimereala cred...ei bine tu al\cel raspuns trebuie sa il sti fara el e ca si pierdut id-ul de mess