| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema legata de domeniul IT, am 3 partiti D E si C pe C am windowsul pe D si E imi pun jocurile/muzica filme si toatea alea, pe C nu imi pun nimic doar programele utile si tot imi spune ca din 37GB mai am liber 1 si ceva si calculatorul imi da o gramada de erori din cauza asta si crashuri pe browsere, Ce sa fac? Un program de curatat sau ceva? Nici nu stiu ce ocupa asa mult pentru ca fiecare folder are maxim 1 mb si chiar nu am ce sa sterg.(suna cliseic dar Dau FUNDA)

Răspuns Câştigător
| cypryan11 a răspuns:

Cauta pe net Cclener e foarte bun pentru asa ceva
Sterge totate fisierele nefolositoare
Daca nu te descurci ma poti cauta pe mess
Daca vrei id-ul de mess da-mi un mesaj si ti-l dau happy
O zi placuta

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai in cazu asta ar trebui sa reformatezi si sal pui pe 2 partiti c si d in c sa pui windowsul si in d jocurile muzica etc adica ce decarci