| sosa a întrebat:

am. o problema mare, ieri mi-am downladat un joc numit l.a noire am intrat in el si imi mergea sacadat, asa ca am intrat pe yt si am cautat solutii, si la un video mi-a aratat sa umblu in nVIDIA, am umblat si tot asa mergea, m-am enervat si l-am sters, iar azi am intrat in counter strike, si imi merge foarte prost adica in reluare, cum pot sa resetez toate setarile din nVIDIA

1 răspuns:
| Amilik a răspuns:

Decat sa umblii la setarile placii mai bine intra pe
http://www.systemrequirementslab.com/cyri/intro.aspx
si cauta jocurile care iti fac probleme. Programelul iti va analiza pc-ul si iti va spune care sunt problemele din cauza caruia nu iti merg bine jocurile.