| Xenomex a întrebat:

Am o problema mare. Ma jucam cs 1.6 pe diferite servere de zm mod si..stiti si voi ca descarca modele de zombie, de cutite, arme etc etc. cand m-am apucat de cs 1.6 aveam vreo sa zic 5GB liberi in C(calculatorul meu este vechi am doar 10 GB total in C). Acum dupa o saptamana mai am 100 MB si tin sa precizez ca nu m-am uitat la nici un film online(care mananca multa memorie) si sterg in fiecare zi cookies si history. vreau sa stiu unde sunt salvate aceste fisiere descarcate de servere. am dezinstalat de mult jocul si am sters tot ce tinea de el dar memoria nu a revenit. ajutooor

2 răspunsuri:
| Plolice a răspuns:

Stiu si mie mi se intampla sa manance memorie asa singur si daca stateam pe net se punea cate 1GB-2 nu prea ai ce sa faci, incearca sa nu joci pe 100 moduri, 1-2 moduri cred ca nu o sa iti manance atata memorie

| fcb1234 a răspuns:

Probabil ai luat vreo comanda de la admin pe cs. si ti s-a umplut hardu de poze. exista o comanda ce iti umple hardu de poze. uitate in C si vezi daca le gasesti cauta in fiecare folder si stergele. sa imi rasp ce ai rezolvat