| Диана a întrebat:

am o problema legata de calculatorul meu. Pai tot imi zice ca nu mai are memorie din 5 in 5 minute, si am sters o gramada din fisiere... Si dupa ce le sterg, imi zice ca are memorie suficienta, si dupa vreo cateva minute iar imi da eroarea aia ca cica nu mai are memorie. angry

Ce ar trebui sa fac?

7 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cred ca ar trebui sa incerci si o defragmentare, de obicei se mai elibereaza spatiu pe HDD. Succes si numai bine!

| florin1979 a răspuns:

Nu intleg in ce mod le-ai sters. daca le-ai trimis numai in recycle bin trebuie sa le stergi si de acolo. ai dat diskcleen up? daca scriai mai exact modalitatea de stergere...

Abh
| Abh a răspuns:

E cel mai probabil un virus, am avut si eu problema asta acum cativa ani, isi crea el niste fisiere uriase care tot cresteau indiferent de cat loc liber faceam pe hdd. Recomand Nod32.

| Toxic a răspuns:

Nu trebuie sa stergi fisiere de prin alte partitii. Trebuie sa mai golesti partitia unde ai instalat tu windows-ul ( in general C).

| Toxic a răspuns:

Reinstaleaza-ti windows-ul. Cred ca ar fi cam singura solutie

| Диана explică:

Da, am dat diskcleen up. Si dupa imi arata ca s-a rezolvat problema cu memoria... Iar dupa cateva minute iar incepe sa faca asa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sau ai un virus care cand stegi documente el se mareste