| Steinhaus a întrebat:

Am o problema mare (Pt. mine):Mi-am instalat Minecraft si cand sa il deschid imi apare o fereastra cu:
Error:Could not create the Java Virtual Machine.
Error:A fatal exception has occurred.Program will exit.
Zice-ti-mi va rog frumos cat mai repede ce sa fac. Funda! Ms anticipat!

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Uite aici o explicatie despre creearea unui fisier cu notepad: http://www.youtube.com/watch?v=ziDZzM5xmco

8 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Downloadeaza si instaleaza asta : http://www.java.com/en/download/windows_xpi.jsp
Daca nu merge nici asa mai da un semn.

| Steinhaus explică (pentru Salontanul):

Am uitat sa-ti spun ca am instalat java-ul asta si nu merge nici asa... daca stii e trebuie facut zi-mi te rog...

| Steinhaus explică (pentru Salontanul):

Acolo spune sa-mi pun username-ul....eu cand mi-am facut contul pe mojang..am pus id.eu pun id-ul acolo la username sau ce?

| Salontanul a răspuns (pentru Steinhaus):

Acolo este vorba de username-ul care l-ai pus cand ai instalat Windows-ul pe computer. Uita-te pe partitia C:\ a computerului, in Users si vei gasi acolo un folder cu numele pus de tine. In ceea ce priveste adaugarea ta in lista mea de mess nu pot sa te adaug. Am avut cateva experiente triste cu alti tineri ca tine care au inceput sa-mi trimita reclame si mesaje spam. A trebuit sa-mi schimb adresa de e-mail. Poti sa-mi trimiti mesaj pe privat, aici.

| Steinhaus explică (pentru Salontanul):

Ok...si dupa ce fac toate alea ce face si ala... dupa pot sa deschid minecraft-ul?

| Salontanul a răspuns (pentru Steinhaus):

Uite aici o explicatie despre creearea unui fisier cu notepad: http://www.youtube.com/watch?v=ziDZzM5xmco

| Steinhaus explică:

Adauga-ma la mess fantapcd@yahoo.com..vr sa vb cu tine.

| Steinhaus explică:

Am facut ce a facut si ala si tot nu merge sa deschid minecraft-ul ce are? Stiu ca te innebunesc...dar vr sa joc si eu minecraft...

| maryan59 a răspuns:

Instaleaza-ti java