| Hoseas a întrebat:

Am o problema mare si nu reusesc nicicum sa o rezolv. La Fifa 15 origin. La logare se cere emailul si parola. Am incercat de mii de ori cu emailul si parola mea, si spune ca e incorect! Cum sa fie incorect daca asta este emailul si parola corecta?! Problema e ca orice email nou sau parola fac, este tot incorect. Ce sa fac?!

2 răspunsuri:
| intrebatorul123 a răspuns:

Nu cumva ai uitat LITERELE MARI?

| Hoseas explică (pentru intrebatorul123):

Nu, nu am uitat! Promblema e ca nu vrea sa recunoasca nicicum parola! Nici daca ma logez de Facebook! Daca incerc una noua spune ca e invalid!