| Wanted2 a întrebat:

Am o problema cu aplicatia email din Windows 8.1 nu ma pot conecta la contul de yahoo imi spune ca parola sau emailul sun gresite, face la fel si la alte aplicati de email.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa dezinstalezi browserul si apoi descarci din nou tot pe acela si il instalezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Posibil sa fi gresti tu parola sau adresa de yahoo. Ca sa incerci sa vezi daca e asa, dai pe am uitat parola.Contul asociat cu numarul tau de telefon, iti va trimite un cod pe telefon, bagi codul cand ti-l cere si apoi resetezi parola.Adica o schimbi. Daca atunci cand faci manevra asta iti spune ca adresa de email este gresita atunci este gresita.

| AlexBoyYoutuber a răspuns:

Poate ai un virus sau scrii tu gresit