| Y0nut7 a întrebat:

am o problema sad mi-am descarcat pentru prima oara metin2 si cand intru mi se da restart dupa 20 de secunde, am curatat pc cu aspiratoru n-am virusii, am win xp sp 3, am incercat toate tipurile de metin si tot se da restart la alte jocuri n-am patit-o. Please astept raspunsuri va roooogg funda.

1 răspuns:
| silviu20 a răspuns:

E imposibil sa ai sp3 si sa nu-ti mearga, eu am avut sp2 si am tras o varianta de pe net si in 30n de minute l-am transfor in windows xp sp3 si imi merge la orice mt, vreau sa fiu sigur uitate te rog la control panel, dupa aia la ultima performace and maintenance dupa aia dai la monitoru ala system siti apare acolo service pack 2 sau 3, bagami id daca nici acum nai aflat sau daca nu-ti merge metinu id meu: silviu_junior2008 si mai discutam