| Nebunel123 a întrebat:

Salut tpu.Am o problema mi-am reinstalat windows-ul si nu-mi merge sunetul nu stiu de ce am instalat peste 20 de drivere de sunet dar tot numerge e un windows XP-black edition.cand deschid winamp-ul si vreau sa dau drumul unei melodii imi apare o eroane cu nullsoft directsoud output v2.47 (d) error. ziceti-mi ce sa fac.repede va rog... Funda

Răspuns Câştigător
| Bratulescu_Mihai_1992 a răspuns:

Nu mai folosi XP, iata de ce:
http://www.youtube.com/watch?v=edw95a8-hOg

pe windows 7 sau mai nou trebuie sa ai sunet si fara sa instalezi drivere

1 răspuns:
| CritiklImpaqt a răspuns:

Http://www.ma-config.com/en
Dai pe start the detection si dupa instalation du plugin si iti da toate driverele de care are nevoie acest pc
Daca nu le gaseste problema vine de la windows