| alexmaf a întrebat:

Am o problema de sunet eu am windows 7 si nu-mi merge sunetul. acum 2 saptamani a mers. hai sa va arat cemi apare

Nullsoft Directsound Output v2.6 (d) Error

Bad DirectSound driver.Please install proper drivers or select another device in configuration.
Error code: 88890010

Răspuns Câştigător
| sudsuinededouaori a răspuns:

Nu ai driverul la placa de sunet. PM daca vrei sa te ajut.

4 răspunsuri:
| necdannec a răspuns:

Du-te in Device Manager si da proprietati pe placa de sunet dupa care la ''Driver'' ai optiunea ''Rool back driver'' da un clic pe ea si (teoretic ) ar trebui sa ai sunet.

| geo691 a răspuns:

Dezinstaleaza draivaru actual de la placa de sunet sai restart si instaleaza din nou draivaru.

| ciupacabbra a răspuns:

Care ma poate ajuta si pe mine? am aceeasi problema doar ca la mine codul de eroare este :88780078

| ciupacabbra a răspuns:

Info la id : ciupacabbra.ciupa