| andreea_5289 a întrebat:

Acum o saptamana am reinstalat windows-ul si de atunci nu imi merge sunetul in calculator. Daca deschid o melodie cu Winamp imi apare urmatorul mesaj "Bad DirectSound driver.Please install proper drivers or select another driver in configuration". Am instalat driver-ul de mai multe ori si tot nu mergecrying
Credeti ca s-a stricat placa de sunet?
Va rog ajutati-macrying

4 răspunsuri:
| Aero a răspuns:

Nu s-a stricat nimic, in schimb tu ai habar sa reinstalezi uindousu dar nu stii ce e ala un driver. ciudat. cati mai sunteti care "stiti" sa reinstalati uindousu mecanic?
gaseste cd-ul cu driver-ul audio/sound/sunet.

| robert09 a răspuns:

Nu. ce placa de sunat ai sau cum se numeste placa de baza?

| fsdfdsfdsf a răspuns:

Pai trebuie instalata placa de sunet.

| Nita a răspuns:

Descarca de pe Google programul realtek. Dupa ar trebui sa mearga