| KanekKi a întrebat:

Salut TPU,am o problema,nu pot rula FAR CRY 3, cand il deschid imi apare un text pe ecran "Cannot display this video mode.Change computer display input to 1280x1024@60hz". Am umblat la setari la screen resolution,exact pe acestea le am, atunci de ce nu merge? Dau funda daca imi explica si mie cineva ce e de facut.

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Adresează-te producătorului, la suport tehnic. E datoria lor să aibă grijă de clienții care le folosesc produsul.

| Hitback a răspuns:

Instaleaza cea mai noua versiune de placa video sau daca nu una mai veche. Sigur va merge.