| Dudu521 a întrebat:

am o problema seriaoasa si vreau raspunsuri serioase happy deci :

De ce cand deschid unele jocuri ( ex: MicroVolts ) imi da CRITICAL ERROR? Tin sa mentionez ca imi mergea perfect acest joc, pana intr-o zi cand imi apare asta! Mi-am schimbat windows-ul! L-am descarcat si l-am reinstalat! Am curatat, calculatorul de tot ce nu-mi trebuie, am desfacut unitatea si am sters tot prafu, si tot! dar tot asa big grin Cine ma poate ajuta! cu un raspuns folositor, sa raspunda! cine, nu! NU!

MULTUMESC! FUNDA!

1 răspuns:
| LordOfGamingRo a răspuns:

Poate aveai un program de care avea nevoie jocul (atunci cand l-ai instalat tu deja il aveai presupun).Si acum ca nu il ai jocul da CRITICAL ERROR (daca nu e aste nu stiu).