| Dangerfull a întrebat:

De ce cand deschid MicroVolts si apasa "Play Now" imi apare "Critical Error"? Va rog putin ajutor, cum il fac sa mearga? Vreau Raspunsuri SERIOASE! De la cei care stiu despre ce este vorba sau care au trecut prin acesta experienta! Multumesc!

Mentionez ca folosesc Windows 7!

3 răspunsuri:
| horansgang a răspuns:

Probabil că window-sul nu suportă jocul, sau ai o problemă la server.

| Dangerfull explică:

Normal ca l suporta toti prieteni mei joaca si majoritetea au Windows 7...si eu l-am mai avut pe windows 7 tot pe laptopu asat si atunci merea

| M8ATO a răspuns:

Si eu am patit asta, dar am avut windows xp. Acum am 7 si merge. Incearca sa dezinstalezi si sa reinstalezi jocul, poate va merge