| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema si chiar imi da batai de cap. Am Batman Arkham City si imi merge destul de bine. Problema este ca la o misiune, aceea cand ma prinde Joker-ul si ma arunca dintr-o cladire, mi se blocheaza ecranul si imi spune ceva de genul : Apasa click dreapta pentru a "sari" ( skip ) sau jocul se va inchide. Si asa imi ramane. Va rog, HELP ME!

1 răspuns:
| Jipa95 a răspuns:

Ce te astepti de la un joc piratat sa mearga in paralel de bine cu cel original? Asta e placerea de a te juca ceva ce a fost furat.