| DudeSoul a întrebat:

Cine ma poate ajuta sa imi rezolv problema la jocul batman arkham city... Cand joker ma loveste cu picioru si ma arunca pe geam, eu fiind legat de scaun mi se blocheaza... Ma ajutati va rog crying.

3 răspunsuri:
| Ralukutza13 a răspuns:

Pai si eu vreau sa joc batman dar nu stiu cum sa-l instalez dar fratele meu se joaca pe laptopu lui si m-am uitat si eu la el cum se joaca. si lui i s-a blocat dar l-a lasat asa putin timp si sia revenit. deci asteapta cand ti se mai blocheaza

| DudeSoul explică:

Pai am asteptat si tot nu mergea...

| DudeSoul explică:

De fapt iti zici sa dai click stanga sau jocul se blocheaza, si cand apas click stanga imi apare loading si jocul se blocheaza crying