| dyaconu a întrebat:

Am o problema. Vreau sa imi deschid un server de metin2. Am sv file dar imi trebuie Microsoft virtual pc. L-am downloadat pe cel de 64 bitzi pentru ca am windows pe 64 bitzi si nu merge instalat.
Deschid instalarea, aleg folderul si cand trebuie sa se instaleze se instaleaza o parte si dupa zice revenire la starea din inaintea actiunii.Si imi apare ca instalarea a fost intrerupta inaintea instalarii Microsoft virtual pc.
Intrebarea este ce trebuie sa fac ca sa mearga instalat?

1 răspuns:
| Bocanila a răspuns:

Fa-l cu Virtual Box.1