| Oanny a întrebat:

Am o intrebare, eu am jocul imvu si vrea si o prietena de-a mea jocul... ii zic de unde sal ia dar cand sal downloadeze de pe net ii apare download filed...asa ca i-am dat eu instalarea dar cand il instaleaza exact spre sfarsitul instalarii ii apare tot donwload filed, ce trebuie sa faca ca sa mearga? are windows vista

Răspuns Câştigător
| DarKJoKeR a răspuns:

De fapt, din cate stiu eu, nu e joc, e un fel de messenger, intr-o lume tridimensionala, si vorbesti/cunosti persoane reale...cat despre problema ei, cred ca e de la firewall sau antivirus

13 răspunsuri:
| Daviiiiiid a răspuns:

Si mie tot asa mi se intampla

| LORY a răspuns:

Din cate stiu, imvu e joc ONLINE ( www.imvu.com ), deci nu inteleg ce zici tu ca trebuie instalat...

| mcandr3y a răspuns:

Inseamna ca are o problema calculatorul... sa schimbe windowsul, si imvu e un fel de YM! si trebuie instalat in pc, dar ca sa iti cumperi haine si chestii de pe-acolo trebuie sa dai bani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa mi se intampla si miecrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu si eu la fel...are o prietena de-a mea si mie nu imi mere sa-l iau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema... reinstaleaza pc-ul si dupa o sa margawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa mai incerce...si sa mai instaleze o data windows vista.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai trebuie sal instaleze

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai dai, de trei ori si daca nu merge inseamna ca are ceva la net

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie mi se intampla la fel, cine poate sa ma ajute?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa apesi pe run

| xXxPishikutzaKrissyxXx a răspuns:

Exact asa mi se intampla si mie...si am descarcat alta varianta, nu mai stiu site'ul. dar care vrea jocu va dau un id
baby_lady_dark

| luvpink96 a răspuns:

Nici eu nu pot sa il instalez...