| K4sZz a întrebat:

Am o problema. Vreau sa imi fac propriu server de metin2 si am downloadat serverfiles signe care acesta este in format VDI si nu stiu cum sa il fac in acest format. Ma descurc bine in formatul VMC dar si acolo am o problema, nu mi se logheaza in client imi zice ca serverul este indisponibil.Cine stie cum sa fac sau este dornic sa ma ajute add mess: PiTiCkK_MiCk@yahoo.com Cel mai bun raspuns funda + vote

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Instaleaza Virtual Box si deschide-l cu acesta, daca iti spune asa, inseamna ca nu ai facut setarile bine sau ceva e gresit, poate proveni din multe chestii ce-ti arata tie.