| OltyYonutz a întrebat:

Am o problema... vreau sa-mi instalez un joc de pe Google Play si imi da urmatoarea eroare: "Plants vs. Zombie" nu s-a putut descarca din cauza unei erori. (Eroare la recuperarea informatiilor de pe servar.[RPC.S-7:AEC-7]) DAU FUNDA. Va rog ajutati-ma! sad sad sad sad :'(

Răspuns Câştigător
| Anna0111 a răspuns:

Stai linistit. Si mie mi s-a intamplat la fel. Poate ai o conexiune slaba la internet sau nu ai memorie suficienta. In caz ca nu ai aplicatia Clean Master, instaleaz-o. Te va ajuta foarte mult.

| OltyYonutz explică (pentru Anna0111):

Mersi mersi mersi :*

| OltyYonutz explică (pentru Anna0111):

Dr problema e ca nu pot instala nimic! sad

3 răspunsuri:
| Anna0111 a răspuns:

Stai linistit. Si mie mi s-a intamplat la fel. Poate ai o conexiune slaba la internet sau nu ai memorie suficienta.